Residence Le théâtre

Featured - slides

Residence Le théâtre

 

Content Blocks

Residence Le Théâtre je ideální volbou pro váš relaxační pobyt v krásném lázeňském městě Mariánské Lázně. Nabízíme 13 nových, plně zařízených apartmánů s možností parkování a klidnou polohou. Ideální místo pro návštěvu města, parků s léčivými prameny a krásné přírody. 

VYBAVENÍ & SLUŽBY


 

 
 

 

  • Check-in: od 14:00 do 18:00 hod.
  • Check-out: od 8:00 do 11:00 hod.
  • Recepce: od 08:00 - 16:00
  • Wi-Fi zdarma ve všech pokojích a veřejných prostorách.
  • Všechny apartmány a veřejné prostory jsou nekuřácké.
  • Přijímáme kreditní karty - Visa, Mastercard.
  • Domácí zvířata povolena (poplatek 500 CZK/den).
  • Parkování  - 250 CZK/noc.
REZERVACE

Důležitá informace

Sdělte nám prosím přibližný čas příjezdu.


  • Je požadována záloha ve výši 1250 CZK
  • Poplatek za úklid 500 CZK

Apartmány

 

Apartmán
 
Tento prostorný apartmán se skládá z 1 obývacího pokoje, 1 samostatné ložnice a 1 koupelny s vanou a bezplatnými toaletními potřebami. V dobře vybavené kuchyni najdete lednici, mikrovlnnou troubu a rychlovarnou konvici. V tomto apartmánu je k dispozici posezení s TV s plochou obrazovkou a trezor. Apartmán nabízí 1 lůžko.

 
 
 
 

REZERVACE

Duplex apartmán se dvěma ložnicemi

Tento prostorný apartmán má 1 obývací pokoj a 2 oddělené ložnice a 1 koupelnu s vanou a bezplatnými toaletními potřebami. Apartmán má kuchyňský kout s lednicí a mikrovlnnou troubou, kde si můžete připravit a uskladnit potraviny. V apartmánu se nachází podlaha s kobercem, posezení s TV s plochou obrazovkou, trezor, rychlovarná konvice a také pohovka. Apartmán nabízí 2 lůžka.


 
 
 
 

REZERVACE

Apartmán se třemi ložnicemi

Tento prostorný apartmán má 1 obývací pokoj, 3 samostatné ložnice a 2 koupelny s vanou a bezplatnými toaletními potřebami. Apartmán má kuchyňský kout s lednicí a mikrovlnnou troubou, kde si můžete vařit a uchovávat potraviny. V apartmánu je podlaha s kobercem, posezení s TV s plochou obrazovkou, trezor, rychlovarná konvice a také pohovka. Apartmán je vybaven 3 lůžky.


 
 
 
 

REZERVACE

Apartmán s balkonem

Tento prostorný apartmán má 1 obývací pokoj, 2 oddělené ložnice a 2 koupelny s vanou a bezplatnými toaletními potřebami. Ve vybaveném kuchyňském koutě s lednicí, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí si můžete snadno připravit jídlo. Apartmán má posezení s TV s plochou obrazovkou, trezor a balkon. Apartmán nabízí 2 lůžka.


 
 
 
 

Rezervace

Residence Le théâtre
Kontaktujte nás