Praha: nejkrásnější město

Praha: nejkrásnější město


Užijte si jedno z nejkrásnějších evropských měst s jeho měšťanskými domy, paláci a věžemi.

Mariánské Lázně: lázeňské město

Mariánské Lázně: lázeňské město


Mariánské Lázně jsou druhým největším lázeňským městem v České republice. V oblasti Mariánských Lázní se nachází 40 pramenů a dalších 100 je v jejich okolí.

Hotely v Praze a Mariánských Lázních

Hotel Garden Court

Hotel Garden Court otevřený na jaře 2017 se nachází v těsné blízkosti Národní třídy a docházkové vzdálenosti Staroměstského i Václavského náměstí. Původní historická budova byla šetrně a vkusně zrekonstruována a nabízí tak klientům moderní ubytování v centru Prahy.

Hotel Garden Court nabízí ubytování v 57 pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s toaletou a sprchovým koutem, fénem, TV s plochou obrazovkou, psacím stolem, minibarem a trezorem.

Hotel Garden Court

Hotel Malá Strana

Hotel Malá Strana je čtyřhvězdičkový rodinný hotel, který se nachází v tiché uličce v blízkosti Vltavy nedaleko hlavních turistických atrakcí jako je Karlův most, Národní divadlo, Pražský hrad anebo Petřínské zahrady.

Hotel Malá Strana sídlí v originální historické budově a nabízí pohodlné ubytování ve 47 pokojích vhodných až pro 4 osoby. Pokoje jsou prostorné a plně vybaveny vlastní koupelnou.

Čerstvě renovovaná hotelová recepce nabízí zdarma internetový koutek a útulné posezení s LCD televizí.

Hotel Malá Strana je ideálním řešením pro rodinné dovolené. Jeho umístění v samém centru Prahy umožňuje hostům hotelu Malá Strana nejen velmi snadno navštívit veškeré historické památky, ale v jeho okolí se nachází i dostatek restaurací, barů, obchodů a dalších služeb. Hotel Malá Strana se nachází pouhých 50 metrů od tramvajové zastávky, ze které se během 10 minut dostanete jak na Pražský Hrad, tak i na Václavské náměstí.

Hotel Malá Strana

Hotel Continental

Čtyřhvězdičkový lázeňský hotel Continental se nachází v centru Mariánských lázní, druhém největším českém lázeňském městě, v blízkosti parku a nedaleko od známé Kolonády.

Zajímavá architektura budovy dodává hotelu romantickou atmosféru ideální pro relaxační či léčebné pobyty v malebných Mariánských Lázních. Hotel Continental je rozdělen do dvou budov – Aida a Tosca, které jsou spojeny wellness centrem „Alexandria“.

Hotel Continental disponuje 25 standardními, 11 deluxe, 3 třílůžkovými a 2 rodinnými pokoji. Všechny pokoje jsou elegantně zařízeny a vyzdobeny tak, abyste se cítili jako doma. Snídaně a večeře jsou podávány v hotelové restauraci Rigoletto.

V hotelu se nachází plně vybavené wellness studio „Alexandria“, které nabízí široké spektrum léčebných a relaxačních procedur. Hostům je na požádání za poplatek k dispozici také lékař, který provádí vstupní kontrolu. Kromě toho je v hotelu sauna zdarma, nutno objednat předem, a malý bazén s protiproudem (4m x 5m).

Hotel Continental

Residence Romanza

Residence Romanza je čtyřhvězdičkový lázeňský hotel v centru Mariánských Lázní, druhém největším českém lázeňském městě. Nachází se v blízkosti parku a známé Kolonády.

Zajímavá architektura budovy dodává hotelu romantickou a příjemnou atmosféru. Je to ideální místo pro krátké i delší pobyty v malebných Mariánských Lázních.

Residence Romanza disponuje 24 luxusními apartmány s kuchyňkou pro 2 - 6 osob. Všechny pokoje jsou elegantně zařízeny a vyzdobeny tak, abyste se cítili jako doma. Od jara do podzimu je podle počasí možnost posezení také na krásné terase. Chutné snídaně jsou porávány děnně od 7 hodin.

V Residence Romanza je hostům k dispozici plně vybavené lázeňské a wellness studio „Fons Salutis“, které nabízí široké spektrum procedur.

Residence Romanza

Apartments Central Park Marienbad

Apartments Central Park Marienbad se nachází přímo v centru Mariánských Lázní naproti parku a v blízkosti známé kolonády. Díky své výhodné poloze je Apartments central Park Marienbad ideálním místem pro návštěvu města, přičemž okolní parky dokonale spojují městské prostředí s krásnou přírodou. Pokoje v Apartments Marienbad jsou ideální pro dlouhodobé pobyty v prostředí krásných Mariánských Lázní přímo na hlavní třídě.

Tento apartmánový dům nabízí komfort plně vybavených 14 pokojů s vlastním kuchyňským koutem.

Apartments Central Park Marienbad