Hotely v Praze a Mariánských Lázních

Hotely v Praze a Mariánských Lázních

Užijte si jedno z nejkrásnějších evropských.


Dobré vědět
Použijte promo kód CAMP-TYFSWU a získejte slevu na svůj pobyt!

Rezervovat nyní

Content Blocks

Hotel Garden Court

       

Hotel Garden Court**** se nachází v blízkosti Národní třídy a v pěší vzdálenosti od Staroměstského náměstí a Václavského náměstí. Původní historická budova byla pečlivě a vkusně zrekonstruována a nabízí hostům moderní ubytování v centru Prahy.

Vidět víc

Hotel Malá Strana

       

Hotel Malá Strana**** se nachází ve čtvrti Malá Strana v pěší vzdálenosti od všech hlavních turistických atrakcí jako je Karlův most, Národní divadlo, Pražský hrad, Petřínské sady a ostrůvek Kampa.

Vidět víc

Hotel Residence Bijou de Prague

       

Hotel Residence Bijou de Prague**** je luxusní butique rezidence, která se nachází v historické budově v Nerudově ulici ze 14. století. V pěší vzdálenosti se nachází Pražský hrad a Karlův most. Hlavní historické památky jsou vzdáleny několik minut chůze, včetně kostela Jezulátka, katedrály svatého Mikuláše a Staroměstského náměstí, stejně jako Petřínské zahrady, ostrůvku Kampa a Karlova mostu. Díky své poloze nabízí Hotel Residence Bijou de Prague ideální ubytování pro volný čas i pracovní cesty.

Vidět víc

Hotel Residence Green Lobster

       

Hotel Residence Green Lobster**** se nachází v historickém centru města, v malebné a romantické Nerudově ulici. Budova pochází z počátku 14. století a byla několikrát rekonstruována do současného barokního stylu. Díky svému kouzlu a elegantní atmosféře v kombinaci s jedinečnou polohou je rezidence Green Lobster ideální pro romantické pobyty.

Vidět víc

Hotel Continental

       

Čtyřhvězdičkový lázeňský hotel Continental se nachází v centru Mariánských lázní, druhém největším českém lázeňském městě, v blízkosti parku a nedaleko od známé Kolonády.

Zajímavá architektura budovy dodává hotelu romantickou atmosféru ideální pro relaxační či léčebné pobyty v malebných Mariánských Lázních. Hotel Continental je rozdělen do dvou budov – Aida a Tosca, které jsou spojeny wellness centrem „Alexandria“.

Vidět víc

Residence Romanza

       

Residence Romanza je čtyřhvězdičkový lázeňský hotel v centru Mariánských Lázní, druhém největším českém lázeňském městě. Nachází se v blízkosti parku a známé Kolonády.

Vidět víc

Apartments Central Park Marienbad

Apartments Central Park Marienbad se nachází přímo v centru Mariánských Lázní naproti parku a v blízkosti známé kolonády. Díky své výhodné poloze je Apartments central Park Marienbad ideálním místem pro návštěvu města, přičemž okolní parky dokonale spojují městské prostředí s krásnou přírodou. Pokoje v Apartments Marienbad jsou ideální pro dlouhodobé pobyty v prostředí krásných Mariánských Lázní přímo na hlavní třídě.

Vidět víc