Praha: nejkrásnější město

Praha: nejkrásnější město


Užijte si jedno z nejkrásnějších evropských měst s jeho měšťanskými domy, paláci a věžemi.

Hotely v Praze

Hotel Garden Court

Hotel Garden Court otevřený na jaře 2017 se nachází v těsné blízkosti Národní třídy a docházkové vzdálenosti Staroměstského i Václavského náměstí. Původní historická budova byla šetrně a vkusně zrekonstruována a nabízí tak klientům moderní ubytování v centru Prahy.

Hotel Garden Court nabízí ubytování ve 26 Standardních, 4 Malých útulných dvoulůžkových pokojích a 3 pokojích typu Superior s možností ubytování až pro 3 osoby. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s toaletou a sprchovým koutem, fénem, TV s plochou obrazovkou, psacím stolem, minibarem a trezorem.

Hotel Garden Court

Hotel Residence Bijou de Prague

Čtyřhvězdičkový boutique Hotel Residence Bijou de Prague se nachází v historické budově v Nerudově ulici jen pár kroků od Pražského hradu a nedaleko Karlova mostu. V blízkosti Hotel Residence Bijou de Prague naleznete mnohé historické památky podmanivé Malé Strany-Petřín, Kostel Panny Marie s Pražským Jezulátkem, Kostel Svatého Mikuláše.

Díky své poloze je Hotel Residence Bijou de Prague ideálním místem pro ty nejnáročnější klienty ať už pro dovolenou nebo pracovní cesty. Budova residence zaručuje našim hostům soukromí a jedinečné pohodlí.

Unikátní architektura, originálně malované stropy, historie, poloha a kompletně renovované interiéry dodávají residenci elegantní atmosféru a nadstandardní ubytování.

Hotel Residence Bijou de Prague má 6 Executive pokojů, které jsou elegantně vybaveny v harmonii s architekturou budovy. Pokoje nabízí komfort luxusního a pohodlného ubytování. Ze všech pokojů je úžasný výhled na Prahu.

Hotel Residence Bijou de Prague

Hotel Residence Green Lobster

Hotel Residence Green Lobster je luxusní čtyřhvězdičková residence, který se nachází v historickém centru Prahy, v malebném a romantickém prostředí Nerudovy ulice.

Jde o objekt z počátku 14. století, který byl mnohokrát přestavěn až do dnešní barokní podoby. Jeho šarm, stylové prostředí a individuální přístup ve spojení s jeho jedinečnou polohou v bezprostřední blízkosti Pražského hradu a Karlova mostu vytvářejí z Hotelu Residence Green Lobster místo vhodné i pro ty nejnáročnější hosty přijíždějící do Prahy jak za odpočinkem, tak za obchodem. Je ideálním místem pro romantické pobyty.

Hotel Residence Green Lobster má 14 pokojů – 7 Standardních, 5 DeLuxe a 2 pokoje Superior s překrásným výhledem na město. Každý z nich je vybaven barokním stylovým nábytkem vyrobeným na míru a mnohé stropy mají ručně malované ornamenty.

Hotel Residence Green Lobster

Hotel Malá Strana

Hotel Malá Strana je tříhvězdičkový rodinný hotel, který se nachází v tiché uličce v blízkosti Vltavy nedaleko hlavních turistických atrakcí jako je Karlův most, Národní divadlo, Pražský hrad anebo Petřínské zahrady.

Hotel Malá Strana sídlí v originální historické budově a nabízí pohodlné ubytování ve Standardních nebo Rodinných pokojích vhodných až pro 4 osoby. Pokoje jsou prostorné a plně vybaveny vlastní koupelnou.

Hotelová recepce nabízí zdarma internetový koutek a útulné posezení s LCD televizí.

Hotel Malá Strana je ideálním řešením pro rodinné dovolené. Jeho umístění v samém centru Prahy umožňuje hostům hotelu Malá Strana nejen velmi snadno navštívit veškeré historické památky, ale v jeho okolí se nachází i dostatek restaurací, barů, obchodů a dalších služeb. Hotel Malá Strana se nachází pouhých 50 metrů od tramvajové zastávky, ze které se během 10 minut dostanete jak na Pražský Hrad, tak i na Václavské náměstí.

Hotel Malá Strana