Praha: nejkrásnější město

Praha: nejkrásnější město


Užijte si jedno z nejkrásnějších evropských měst s jeho měšťanskými domy, paláci a věžemi.

Hotely v Praze

Hotel Garden Court

Hotel Garden Court otevřený na jaře 2017 se nachází v těsné blízkosti Národní třídy a docházkové vzdálenosti Staroměstského i Václavského náměstí. Původní historická budova byla šetrně a vkusně zrekonstruována a nabízí tak klientům moderní ubytování v centru Prahy.

Hotel Garden Court nabízí ubytování v 57 pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s toaletou a sprchovým koutem, fénem, TV s plochou obrazovkou, psacím stolem, minibarem a trezorem.

Hotel Garden Court

Hotel Malá Strana

Hotel Malá Strana je čtyřhvězdičkový rodinný hotel, který se nachází v tiché uličce v blízkosti Vltavy nedaleko hlavních turistických atrakcí jako je Karlův most, Národní divadlo, Pražský hrad anebo Petřínské zahrady.

Hotel Malá Strana sídlí v originální historické budově a nabízí pohodlné ubytování ve 47 pokojích vhodných až pro 4 osoby. Pokoje jsou prostorné a plně vybaveny vlastní koupelnou.

Hotelová recepce nabízí zdarma internetový koutek a útulné posezení s LCD televizí.

Hotel Malá Strana je ideálním řešením pro rodinné dovolené. Jeho umístění v samém centru Prahy umožňuje hostům hotelu Malá Strana nejen velmi snadno navštívit veškeré historické památky, ale v jeho okolí se nachází i dostatek restaurací, barů, obchodů a dalších služeb. Hotel Malá Strana se nachází pouhých 50 metrů od tramvajové zastávky, ze které se během 10 minut dostanete jak na Pražský Hrad, tak i na Václavské náměstí.

Hotel Malá Strana