Speciální nabídky

ZAPLAŤTE HNED & UŠETŘETE

ZAPLAŤTE HNED & UŠETŘETE


Od 48€


Romantika na 2 noci

Romantika na 2 noci


Od 98€


Čokoládový Sen na 2 noci

Čokoládový Sen na 2 noci


Od 75€


Medový Balíček na 3 noci

Medový Balíček na 3 noci


Od 70€


Luxusní Relaxace na 4 noci

Luxusní Relaxace na 4 noci


Od 64€


Top Wellness Continental na 5 nocí

Top Wellness Continental na 5 nocí


Od 57€


Relaxační Pobyt na min. 6 nocí

Relaxační Pobyt na min. 6 nocí


Od 50€Hodnocení

Anonymní

Hodnocení:

7-Lis-2021
Klidné prostředí, výborné jídlo s dokonalou obsluhou. Jednání recepce bez chybičky. Mohu jen doporučit.


Anonymní

Hodnocení:

7-Lis-2021
hezký, čistý hotel, skvělé jídlo, první dny trochu vázla obsluha při večeři


Anonymní

Hodnocení:

10-Říj-2021
Vše v pořádku, návštěva i se stafíkem se vydařila :-)


Anonymní

Hodnocení:

21-Zář-2021
Hotel je na dobrém místě. Velice příjemný a vstřicný personál. Pokoje jsou hezké, jen mají svá lepší léta za sebou. Celkově jsme byli spokojený.


Anonymní

Hodnocení:

5-Zář-2021
tento hotel mohu jen vynachválit,od zamestnancu,po cistotu,ochotu,jídlo výborné,jen nejlepší a určitě se vrátíme.Na hotelu jsme oslavily s přítelem jak narozeniny tak i zasnoubení během jednoho dne.Navíc personál mile překvapil přípitkem jako dárek.Takže za mne jen luxus za přijatelnou cenu.Moc děkujeme


Anonymní

Hodnocení:

5-Říj-2020
Our stay was without issue, nice hotel, good food. Also the spa was excellent!


Anonymní

Hodnocení:

31-Srp-2020
příjemný hotel, skvělé wellness i snídaně


Anonymní

Hodnocení:

27-Srp-2020
Byli jsme velice spokojeni bohaté snídaně a možnost zdarma využítí sauny bylo příjemné plus určitě se sem vrátíme


Anonymní

Hodnocení:

16-Srp-2020
pobyt sice krátký ale příjemný a personál také


Anonymní

Hodnocení:

11-Lis-2019
S pobytem v hotelu jsme byli spokojeni. Personál je milý a ochotný, jídlo výborné. Nepříjemný je nedostatek parkovacích míst, takže s parkování jsme museli improvizovat. Také přihlašovací lístek byl v různých světových jazycích, ale česky ne.


Anonymní

Hodnocení:

27-Říj-2019
Byli jsme velmi spokojeni. Hotel má dobrou polohu. Pokoj čistý,útulný s krásnou koupelnou. Možnost využití sauny a bazénu v ceně ubytování velmi potěšila. Snídaně formou bufetu byly bohaté a tříchodové večeře dobré.


David Zapletal

Hodnocení:

31-Srp-2019
Me and my girlfriend decided to try so called Honey-package - 3 nights, breakfast + dinner and 3-4 wellness procedures in total. Overall, the hotel staff was professional, well informed and polite. I do suffer from few (more than one) food alergies - however, the kitchen did provide me with proper modifications of the meals, which I do appreciate a lot! It was actually amazing that even waitresses did know about such and issue despite meeting me for the first time (switching shifts etc.). Do you have such an issue? This is the place to go to and stay safe! Wellness was also carried proffesionally by careful and patient masseurs. The only suggestion I would have for the hotel would be the possibility to sort out the trash (e.g., somewhere at reception or outside near the big containeers). I understand that it may not be important for most clients, but aside from the contribution to common good, it may rise overall attractiveness and good name of the hotel + lure some "greener" clients.


Anonymní

Hodnocení:

21-Kvě-2019
skvělý hotel, čistý, za dobrou cenu


Jan Mareš

Hodnocení:

28-Říj-2018
Plusy - příjemné ubytování, krásný pokoj, pohodlná postel, čistota. Pěkný bazének. Velice příjemná dáma ve wellness - obrovská pochvala za masáž. Minusy - obrovské minus je za personál v restauraci. Člověk měl pocit, že obtěžuje. Zaměstnanci mezi sebou řešili nahlas své pracovní problémy, což byl silně odrazující prvek. A ještě jeden prvek - romantickou večeři při svíčkách jsme si opravdu představovali jinak, než že nám bude zapálena jedna červená čajová svíčka.

Hotel odpověď:
Vážený pane Mareš, děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že jste si užil některé aspekty svého pobytu. Co se týče Vašeho zážitku v restauraci, velice nás mrzí, že nebyl podle Vašich představ. Příště Vás požádáme, aby jste kontaktovali na místně manažera hotelu či manažera restaurace. Děkujeme za pochopení, situace nás mrzí a vynasnažíme se, aby Váš příští pobyt byl výhradně příjemný. Krásný den a srdečné pozdravy, Kateřina z Garzotto Hotels